KONST / Litografier / Färglitografi 14342196
nr 1434 2196
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
"Golf". Signerad, numrerad 121/260. Färglitografi, bildmått: 62x46, yttermått inklusive ram: 85x67 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:51:20
29/11 19:40:21
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson